SPOLEČNÁ VIZE

PROFESNÍ SESKUPENÍ
PRO BEZPEČNOST NA STAVENIŠTI

Aktuality

Mezinárodní technické sympozium 2019 ve dnech 20.-21.2.2019.

Mezinárodní technické sympozium 2019

 

Dovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník Mezinárodního technického sympozia, které se tradičně koná v Singing Rock Polygonu pro praktický výcvik práce ve výškách - v Kladně ve dnech 20. – 21. 2. 2019.


 
Letošní program pokrývá téma „Technická správa budov“, které je zaměřeno na permanentní záchytné systémy, používání mobilních lešení a plošin, žebříky, OOPP pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, legislativní rámec BOZP a další, které je podrobněji uvedeno v pozvánce.

 

Využijte i možnost zaslat svůj dotaz z oblasti BOZP se zaměřením letošního tématu na e-mail: dalibor@singingrock.cz, a to i s možností zachování anonymity. Odborná komise bude Váš příspěvek fundovaně objasňovat v první den sympozia.

V rámci sympozia a registračního poplatku je zajištěn simultánní překlad přednášek. Pokud máte zájem se sympozia zúčastnit, vyplňte prosím jednoduchou přihlášku

 

 

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost setkání s odborníky a fundovanými specialisty v oboru nejen z ČR, ale i Francie, Polska, Rakouska a dalších. V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici a těšíme se na odborné setkání s Vámi. Pokud nejste tím pravým adresátem, prosíme o předání informace na kompetentní místo.

 

organizační tým Singing Rock

 

DALIBOR PLÍŠEK | PROJECT MANAGER | MOBILE: +420 775 282 054 | Poniklá 317 | 512 42 PONIKLÁ | CZECH REP.

Ke stažení:
« zpět | přehled

© SPOLEČNÁ VIZE, 2012

mapa webu     Webdesign STUDIO VIRTUALIS